ما برای گردآوری، نوشتن و تولید مطالب و تصاویر و ویدیوها و … زحمت زیادی می‌کشیم و هرچند کامل نیستیم اما تلاش می‌کنیم تا محتوایی دقیق و مستند را به مخاطب ارائه کنیم.

چون به «علم باز» (Open Science) اهمیت می‌دهیم بسیاری از محتوای وب‌سایت را، مگر در مواردی که مشخصا دسترسی دیگری بیان شده است، برای استفاده‌ی غیرتجاری و خبری آزاد و دردسترس گذاشته‌ایم. تنها شرط استفاده ذکر نام «دانشِ آسمان» و ترجیحا ارائه‌ی لینک به وب‌سایت است.

در حقیقت محتوای این وب‌سایت تحت مجوز «کریتیو کامانز ۴.۰» (Creative Commons 4.0) منتشر می‌شود. چیزی که خودمان هم همیشه در استفاده از محتوای تهیه شده توسط دیگران به آن پایبندیم و رعایت می‌کنیم. از شما هم خواهش می‌کنیم رعایت کنید تا با همکاری هم این فرهنگ درست استفاده از محتوای آزاد دیگران را ترویج دهیم.

اما از طرفی اگر محتوای تولیدی دانش آسمان را برای فعالیت‌های تجاری و سودآور (مانند چاپ و تبلیغات) نیاز دارید، باید مستقیما ما را در جریان بگذارید تا پس از بررسی مجوز کتبی در اختیار شما قرار دهیم.

برای ارائه‌ی این مجوز کتبی اغلب نیاز به پرداخت هزینه یا شریک شدن در سود تجاری است اما در موارد خاصی شاید حتی نیازی به پرداخت هزینه هم نباشد! بنابراین با خیال آسوده تماس بگیرید و مورد استفاده‌ی خود را اعلام کنید. با هم کنار می‌آییم!

دانش آسمان

دانش آسمان برای نوشتن و گفتن از هر چیزی بنا گذاشته شده که با آسمان پیوند دارد.

به خبرنامه‌ی دانش آسمان بپیوندید و به‌روز باشید

دانشِ آسمان برای نوشتن و گفتن از هر چیزی بنا نهاده شده، که با آسمان بی‌کران پیوند دارد.

از پرواز هواپیما گرفته تا سفرهای فضایی، از فیزیک سیاهچاله گرفته تا مهندسی فضاپیماها!

این‌جا کنار هم در دنیای شگفتی‌های هوافضا و نجوم غوطه‌ور می‌شویم.

استفاده از مطالب در فعالیت غیرتجاری و خبری با ذکر منبع و لینک (لطفا😊) آزاد است اما برای استفاده‌ی تجاری (مثل چاپ و تبلیغات) با ما تماس بگیرید. توضیحات بیش‌تر.